מאמרים

צרידות בגרון – תופעה שכיחה

Posted at 7 בJuly 2013 | By : | Categories : מאמרים | 0 Comment

נמנעים משירה או דיבור במיקרופון? רוצים לשוחח עם חברים אך מתעייפים בקלות? כאשר אתם מנהלים שיח כלשהו אתם נשאלים שוב ושוב לכוונת דבריכם משום שאינכם מובנים דיו? כניראה שאתם סובלים מצרידות בקול המשפיעה באופן ישיר על איכות חייכם.

צרידות בקול

לא מדובר בתופעה נדירה אלא בתופעה שכיחה למדי, אלפי אנשים ברחבי העולם סובלים מצרידות בקול בתקופות מסויימות ואקראיות או בצורה כרונית לאורך שנים רבות. הצרידות האקראית נובעת לרוב מהתקררות או ממאמץ היוצר בצקת על מיתרי הקול, במקרה כזה היא נעלמת כעבור מספר ימים.

לעומת זאת צרידות כרונית נשארת ואינה נעלמת בקלות, היא נגרמת לרוב מתופעות פייולוגיות מורכבות יותר כגון רפלוקס (עלייה של חומצות קיבה לאזור הגרון ומיתרי הקול), פוליפים או גידולים על מערכת הקול, דלקות קשות ועוד.

טיפ של סבתא

הטיפול בצרידות בגרון מתחיל באיתור מקור הקושי, ככל שתקדימו לאתר את שורש הבעיה כך תוכלו להתאים את הטיפול הטוב והנכון ביותר. לשם כך דרוש לכם ביקור אצל רופא אף אוזן גרון, הוא יוכל להביט פנימה ולאתר פוליפ, גידול, נפיחות, אודם או דלקת כלשהי ולהמליץ על טיפול ישיר.

במידה ומדובר בצרידות גרון הנובעת מהתקררות למשל אין ספק שתוכלו להקל עליה באמצעים ביתיים, בדיוק מהסיבה הזו כדאי להתקשר לסבתא. תרופות הסבתא המבוססות בעצם על פרוקודטים מן הטבע מסייעות ומקלות לא פעם באופן יעיל ביותר על צרידות הקול.

שילובים שונים כמו דבש ולימון, שום וג’ינגר, חלב מורתח ובו פלפל שחור או משקה חלבוני ביצה עשויים לסכך היטב את הגרון ולהקל בתופעות הנלוות לצרידות כמו גרד, כאב גרון, תחושת יובש וחספוס נוראי.

Clear voice מבית אשל מרפא 

מחפשים דרך להקל על צרידות בקול? הקול שלכם הוא העבודה שלכם (זמרים, מורים, מרצים וכו’)? הימנעו משימוש בחומרים כימיים ותרופות שעשויות לפגוע במערכת הקול שלכם ובעיקר מטיפול אנטיביוטי ללא צורך וגשו ישירות אל הטבע בבקשה לסיוע והקלה בצרידות.

אנו בחברת אשל מרפא פיתחנו את כמוסות ה- Clear voice הטבעיות המתבססות, בדיוק כמו תרופות הסבתא על חומרים מן הטבע (אין צורך במרשם רופא). במעבדות הפיתוח שלנו איתרנו את צמחי המרפא היעילים ביותר והפקנו מהחומרים הפעילים שלהם תרכובת המסייעת ומקלה במקרה של צרידות.

כמובן שנשמח לשלוח ישירות אליכם את הכמוסות המסייעות לאלפי אנשים מדי יום להתגבר על תופעות הצרידות הלא נעימה ולהשיב את קולם.

יש לכם שאלות נוספות? כתבו אלינו!

info@eshel-marpe.co.il


דרגו אותנו!