ממליצים

ממליצים על קול צלול Clear Voice?

  חיים כהן עו״ד: פתח תקווה

לעיתים בשל ריבוי הופעות בבית משפט אני נתקפתי בצרידות מאז שרכשתי את קליר ווייס בטרם כניסה לדיון אני משתמש בכמוסה שמאפשרת לי להימנע מהצרידות וגרמת להרגשה מרעננת .

 שלומי בייסה מפעיל קריוקי: גדרה

 הפעלת קאריוקי כמעט מידיי ערב מצריכה שימוש מוגבר במיתרי הקול לא פעם נתקפתי בצרידות בטרם הופעה או לאחריה, בהמלצת רוקח רכשתי את ה Clear Voice והוא ממש הציל אותי. כיום אני משתמש ב- Clear Voice כל פעם בטרם הופעה ובדרך פלא נמנעת ממני הצרידות. אני ממליץ לכל מי שמתעסק בשירה להשתמש במוצר.

 יעל לביאנו מזכירה : קרית ביאליק

בשל היותי מעשנת אני נוטה לצרידות קליר וויס גרם לי לשכוח מהצרידות ובמקביל גם מרעננן לי את הפה מריח הסיגריות ומקנה לי תחושה נעימה של רעננות. לדעתי כל מעשן צריך להחזיק קליר ווייס בתיק . מוצר פגז!

 פדידה יעקב חזן בית כנסת: חיפה

 לפני כשנתיים בשל צרידות התוודעתי למוצר Clear Voice מאז אני משתמש במוצר בקביעות לצורך מניעת צרידות כמוסה חצי שעה לפני תפילה בבית הכנסת ומאז איני סובל מצרידות .

 נדב אולמרט מנהל מכירות: ת״א

אני סובל מצרידות בעיקר בתקופת עונות המעבר ומכיוון שעיקר העשייה שלי היא היא שיחות עם לקוחות בחו”ל המליצו לי בבית מרקחת להשתמש בקליר ווייס מאז שהקליר וייס זה חלק מכלי העבודה שלי.

 דפנה לוי תלמידה: חיפה

 בחוג תיאטרון לעיתים אני מצטרדת, מיום שהתחלתי להשתמש ב- Clear Voice בהמלצת המורה שלי בתחילה לטיפול בצרידות ולאחר מכן כטיפול פתרתי את בעיית הצרידות 

דרגו אותנו!