מאמרים

על צרידות כרונית וצרידות מתמשכת

Posted at 6 בMay 2013 | By : | Categories : מאמרים | 0 Comment

עם השנים שחולפות מגלים מורים, זמרים גננות או עובדי מפעל (הנמצאים תחת רעש כבד ויומיומי המאלץ אותם להגביר את קולם) כי הם לוקים בצרידות מתמשכת שאינה עוזבת אותם לרגע, גם לאחר שעות העבודה.

 למעשה אלפי אנשים בישראל סובלים מצרידות כרונית שכזו הגורמת להם סבל רב ונובעת לרוב משימוש אינטנסיבי במערכת מיתרי הקול והגרון, לעיתים קרובות באופן שאינו נכון או בריא בטווח הארוך. המלצת הרופאים היא לשנות את דפוסי השימוש במערת הגרון, לשתות יותר, להוריד את עוצמת הקול, להוציא אותו מאזור הסרעפת ולא מהגרון וכן שימוש בטכניקות נוספות הנלמדות בקורסים מיוחדים. עם זאת לא מדובר בטיפול נקודתי המסייע מיד אלא בתהליך ארוך ומורכב הדורש מחוייבות ארוכה והרבה מאד אימונים.

טבעי שתרצו להרגיש טוב יותר

אנחנו באשל מרפא מכירים היטב את הקושי בהתמודדות היומיומית עם קול חרוך, גרון כואב וצרידות שאינה מרפה. לכן, בעזרת המעבדות והכלים העומדים לרשותנו, פיתחנו כמוסות טבעיות המסייעות לא רק להקלה נקודתית במקרה של צרידות קלה אלא כמוסות המשתלבות נהדר בזמן הטיפול בצרידות כרונית.

הכמוסות מכילות חומרים טבעיים בלבד הנושאים תכונות ריפוי, אלו משחררים לאזור מיתרי הקול שלכם חומרים פעילים המקלים עליהם. הכמוסות רכות ומרעננות ואינן מכילות סוכר כך שניתן להשתמש בהם תמיד, גם ללא מרשם רופא. כמוסות הקול הצלול הן בטעם מנטה עדין ופועלות היטב ומיד, נסו אותן.

כמוסות הקול הצלול

הימנעו משימוש בחומרים כימיים ותרופות שעשויות לפגוע במערת הקול שלכם ופנו ישירות אל הטבע בבקשה לסיוע והקלה בצרידות. פנו אלינו ונשמח לשלוח אליכם את כמוסות ה Clear voice המסייעות לאלפי אנשים מדי יום להתגבר על תופעות הצרידות הלא נעימה.

יש לכם שאלות נוספות? כתבו אלינו!

info@eshel-marpe.co.il


דרגו אותנו!